Stowarzyszenie „Przy dziupli” pomaga dzieciom z autyzmem i zespołem Aspergera – Artykuł tuWodzisław.pl

Przygotowanie osób z autyzmem w tym z zespołem Aspergera, z niepełnosprawnościami oraz szczególnymi potrzebami do samodzielnego reprezentowania własnych interesów, potrzeb i problemów – to główne założenie projektu „Nie jesteś sam” realizowanego przez Stowarzyszenie “Przy Dziupli”. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy oraz finansowany z funduszy EOG rozpoczął się w listopadzie ubiegłego roku i potrwa do 31.10.2022r. Dofinansowany został kwotą 30000 euro.

Takimi słowami wstępu wita artykuł o nas na stronie tuWodzisław.pl, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy! Dalsze informacje, opis działań i założeń zawartych w projekcie “Nie jesteś sam” są dostępne w artykule klikając tutaj, lub w link widoczny poniżej ⬇.

Odnośnik to pełnego artykułu – https://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci,stowarzyszenie-przy-dziupli-pomaga-dzieciom-z-autyzmem-i-zespolem-aspergera,wia5-3266-25083.html

Zmień rozmiar czczionki